Агресор розпочав раптову перевірку боєготовності військ СВО

Агресор розпочав раптову перевірку боєготовності військ СВО

14 січня міноборони РФ розпочало раптову перевірку боєготовності у військах Східного військового округу (СВО) та заявляє, що заходи є плановими в рамках зимового навчання та підготовки до командно-штабних навчань «Схід-2022» у вересні 2022 року.

Як повідомляє «оборонне» відомство країни-агресора, перевірка «дозволить оцінити готовність до виконання завдань після перегрупування на великі відстані територією країни» — під час перевірки особливу увагу приділятимуть оцінці можливостей транспортної інфраструктури РФ щодо перевезення військ. Із відкритої інформації, розповсюдженої Москвою, відомо, що під час перевірки російські війська «перекидатимуться на незнайомі їм полігони далеко від пунктів постійної дислокації». Після транспортування вони проведуть тактичні навчання та бойові стрільби.

Нагадаємо, що останні масштабні навчання росіяни проводили у грудні 2021 року, коли в окупованому Криму та на Кубані до маневрів були залучені понад 1,2 тисячі військовослужбовців та понад 250 одиниць бойової техніки повітряно-десантних військ.

\