Дарина Муращенко: Мені просто подобається те, чим я займаюся

Дарина Муращенко: Мені просто подобається те, чим я займаюся

Дарина Муращенко: Мені просто подобається те, чим я займаюся

Мало хто з нас замислюється, чиїми ж голосами розмовляють наші улюблені герої і героїні іноземних фільмів і мультфільмів, хто ці хлопці і дівчата, чоловіки і жінки, чиї голоси дублюють світових акторів і актрис, але, при цьому, також викликають море емоцій, мурашки по шкірі і, звичайно ж, любов до цих самих головних учасників і учасниць повнометражок.

Ось і сьогодні ми поспілкуємося з платиновим голосом України, вокальним продюсером українського національного телеканалу «1+1» — Дариною Муращенко!

Дарина Муращенко: Мені просто подобається те, чим я займаюся

Вітаю, Дашо! Майже всі дівчатка мріють вирости принцесами або феями, фотомоделями або співачками... а які плани на майбутнє були у маленької Даші?

— Я мріяла бути мамою! У мене був пупс, про який я дбала, малювала медичну книжку, шила одяг, готувала їсти і так далі.

У Вас дуже крутий голос і неповторна зовнішність — чому і як виникло рішення працювати «поза кадром», а не стати новим світочом української естради?

— Для цього потрібні великі амбіції, яких у мене немає. Мені просто подобається те, чим я займаюся, і намагаюся це робити добре. У кадрі себе відчуваю достатньо невпевнено і я не люблю надмірну увагу до себе, коли 20 чоловік знімальної групи займаються мною однієї, то хочеться сховатися.

Дарина Муращенко: Мені просто подобається те, чим я займаюся

Якщо хочеться залишитися вдома — залишаюся ...

У кожного і у кожної з нас, незалежно від віку і статі, бувають у житті такі моменти, коли абсолютно нічого не хочеться робити, а є тільки бажання залишатися вдома... Який є особистий рецепт боротьби з лінню і апатією?

— За можливостю, намагаюся не боротися. Якщо хочеться залишитися вдома, то залишаюся. Коли ти в роботі, яку любиш, то бажання залишатися вдома виникає вкрай рідко. Якщо ж тобі лінь ходити на роботу, то треба її міняти.

Дарина Муращенко: Мені просто подобається те, чим я займаюся

Лідія Муращенко та її донька Дарина на прем’єрі фільму «Красуня і Чудовисько».

Ви — вокальний директор великої медіакорпорації. Голосом Дар’ї розмовляє безліч героїв касових мультфільмів і фільмів. Наскільки це складно та одночасно захоплююче?

— Це дуже цікаво, коли герой, якого ти озвучувати, близький тобі по духу. Коли ти можеш згадати ті чи інші ситуації з життя і пережити їх знову за рахунок свого персонажа. Іноді це допомагає розібратися в собі.

Складно буває, коли хочеться плакати, а у тебе весела роль і потрібно годин шість нестримно сміятися і веселиться, або, навпаки. Але це робота, професія — звикаєш, набираєшся досвіду і стає навіть цікаво писати ролі на опір. Головне — любити свою роботу і тоді все мінуси будуть сприйматися як досвід.

Сьогоднішній вокальний ринок України досить перенасичений і просто не встигаєш стежити за появою нових колективів та сольних проєктів. Що необхідно зробити молодим хлопцям і дівчатам, які мріють стати новими Святослава Вакарчука та Тинами Кароль?..

— Чи не гнатися за славою і популярністю. Бути щирим, у першу чергу, з собою і не намагатися комусь спеціально сподобається. Це найчастіше сприймається як фальш.

Головне — вірити в себе, свої сили і ніколи не зупинятися!

Бесідував — Олександр Каха. Фото — Дарина Муращенко

переклад / джерело