Фільм «Пограбування по-американськи»

Фільм «Пограбування по американськи»

«Пограбування по-американськи» (American Heist) — американський фільм, кримінальна драма 2014 року, знята російським режисером Саріком Андреасяном, сценарист — Рауль Ігліс. У головних ролях знялися: Гайден Крістенсен («Зоряні війни»), Едрієн Броуді («Піаніст»), Джордана Брюстер («Форсаж»), музикант Ейкон.

«Пограбування по-американськи» — це римейк фільму 1959 року «Велике пограбування банку в Сент-Луїсі» зі Стівом Макквіном (1930—1980) у головній ролі. Римейк знімали в Новому Орлеані, штат Луїзіана; знімання розпочалося 18 червня 2013 року. Світова прем’єра фільму відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Торонто 11 вересня 2014 року та на кінофестивалі в Новому Орлеані 22 жовтня 2014 року; прем’єра в Росії — 22 січня 2015 року, в США — 19 червня 2015 року.

Фільм «Пограбування по американськи»

Сюжет

В основі сюжету — історія двох братів Келлі, які провели деякий час у тюрмі. Після звільнення Джеймс (актор Гайден Крістенсен) вирішив почати життя з чистого аркушу. Він працює автомеханіком, зустрічається з коханою дівчиною, планує розпочати власний бізнес. Але, коли через кілька років з тюрми звільняється старший брат Френкі (актор Едрієн Броуді), все змінюється. Незважаючи на те, що Френкі намагається налагодити стосунки з молодшим братом, той звинувачує його в усьому: своєму зіпсованому минулому життю, півтора роках в’язниці, в репутації колишнього зека, яка заважає йому взяти кредит у банку.

Дізнавшись про ці проблеми, Френкі пропонує пограбувати банк, а потім назавжди зав’язати з криміналом. Джиммі деякий час відмовляється, намагаючись отримати позику законним шляхом, але врешті-решт погоджується на пропозицію брата. Проте під час пограбування все пішло не за планом, загинуло багато людей, і героям потрібно шукати вихід із цієї страшної ситуації.

Фільм «Пограбування по американськи»