Що я роблю не так

Що я роблю не так

Написати цей пост мені захотілося позавчора, коли вирішив почитати одну книгу (про створення блоґа та заманювання передплатників, абищо). А цей пост, напевно, написаний з метою похвалитися.

Хоча, можливо, мені дійсно самому не зрозуміло, що відбувається... Книга одного з найуспішніших блоґерів закордоння починається розповіддю про себе і про те, який автор радий, що зміг домогтися відвідуваності сайту – страшно уявити — 7 тисяч користувачів на добу!

Почитав я трохи, почухав чергового разу лисину і ось що подумав: цілі зграї просунутих майстрів із розкрутки сайтів і блоґів цілий день тільки тим і займаються, що вивчають алгоритми пошукових систем, діляться один з одним їхніми таємницями і купують лінки. Не знаю, що я роблю не так, але статті не купую, пошукові системи не вивчаю, посилання на блоґи ставлять тільки через доброту душевну...

Але! Ось статистика на даний момент найкрутішого майстра Рунету з просуванню сайтів (зліва) і мого блоґа (мова йде не про лірушний щоденнику).

Що я роблю не так

Чому я, абсолютний аматор, не знайомий із тонкощами SEO, SMO та інших таємничих наук, привернув на сайт навіть трохи більше відвідувачів, ніж фахівець? Що я роблю не так?

Усім відомо (хе), що дядька Сашко трохи (або багато) прителепкуватий, тому веде не один сайт. Подивимося-но на статистику ще двох.

Що я роблю не так

Ось я і не розумію... Свідчення, що новачкам щастить, надприродний дар чи що? Правда, можу припустити, що при науковому підході справа пішла б ще веселіше.

P.S. Маю сказати, що скоро дійсно збожеволію. Самому дуже важко підтримувати кілька сайтів. Пропонував спільно — не хоче ніхто. Можливо, відкрити онлайн-курси з цієї справи? У мене ніяких секретів немає. Можна розкрутити блоґ за два-три місяці і через півроку розмістити банери з різних систем і тільки писати статті... Ось скрін з teasernet ще одному блоґу. Зараз розв’яжу всі технічні проблеми і почну працювати, як скажений.

Що я роблю не так

Ось ще з однією банерної системи. найчудовіше, що встановив і забув — тільки займайся сайтом.

Що я роблю не так