Чоловічі правила для жінок

Чоловічі правила для жінок

Жінки полюбляють установлювати свою правила. У чоловіків для жінок вони теж є, причому, зовсім не складні. Повний список чоловічих правил для жінок викличе сміх у редакторів глянцевих видань, але який є – такий уже й є…

1. Навчися поводитися із сидінням туалету. Ти ж велика дівчинка. Якщо воно підняте, опусти. Нам більше подобається, якщо сидіння підняте, хоча це не потрібно. Утім, могло б послужити тобі мотивом його підняти, після того, як підвилася. І ми не плачемо, що сидіння залишене опущеним.

2. Іноді ми про тебе не думаємо. Тобі доведеться з цим змиритися.

3. Неділя = спорт. Це як повний місяць або чергування припливу і відпливу. Нехай буде так.

4. Ходіння по магазинах спортом не є. І ніколи ми не будемо думати по-іншому.

5. Сльози — це шантаж.

6. Проси те, що ти хочеш. Пояснюю — слабкі натяки не діють. Сильні натяки не діють. Очевидні натяки не діють. Просто скажи.

7. Ми не пам'ятаємо дат. Відзнач дні народження і річниці на календарі. Нагадуй нам заздалегідь і часто.

8. У більшості хлопців є щонайбільше три пари взуття. Чому ти думаєш, що від нас буде хоч мізерна користь при виборі, яку пару з твоїх тридцяти надіти до цієї сукні?

9. «Так» і «ні» є прекрасними відповідями на майже будь-яке питання.

10. Приходь зі своїми проблемами до нас тільки тоді, коли ти хочеш їх вирішити. Це те, що ми робимо. Для співчуття існують подружки.

11. Головний біль, який триває 17 місяців є серйозною проблемою. Сходи до лікаря.

12. Перевір масло у своїй машині. Перевір! Будь ласка!

13. Усе, що ми говорили шість місяців тому, не може використовуватися як аргумент. Фактично, будь-які коментарі стають недійсними через тиждень.

14. Ти ж не одягаєшся як модель із «Секрет Вікторії», то й не чекай, що ми будемо поводити себе, як хлопці з телесеріалів.

15. Якщо ти думаєш, що ти товста, напевно, так і є. Не питай нас. Ми відмовляємося відповідати.

Чоловічі правила для жінок

16. Якщо те, що ми сказали, може бути витлумачено двома способами і одне з тлумачень викликає в тебе печаль або злість, то ми мали на увазі інше.

17. Ти можеш говорити нам або що робити, або як це робити. Не разом. Якщо ти знаєш кращий спосіб зробити, зроби сама.

18. Завжди, наскільки це можливо, будь ласка, говори під час рекламної паузи.

19. Кристофору Колумбу не потрібно було підказувати напрям. Нам теж не потрібно.

20. Відносини вже ніколи не будуть тими ж, що були перші два місяці нашого знайомства. Звикни. І досить скиглити про це своїм подружкам.

21. Усі чоловіки бачать тільки у 16-ти кольорах, тих самих, у яких, за замовчуванням, установлюється Винда. Персиковий, наприклад, не колір, а сік. Морквяний — теж сік. І ми не маємо ані найменшого поняття, що таке муаровий.

22. Якщо свербить, ми чешемся.

23. Ми не читаємо думок і ніколи не будемо. Наша відсутність телепатичних здібностей не є доказом того, що ми до тебе байдужі.

24. Якщо ми запитуємо, що не так, і чуємо «нічого», ми будемо вести себе так, ніби все в порядку. Ми знаємо, що ти брешеш, але це не варте суєти.

25. Якщо ти ставиш запитання, відповідь на яке не хочеш отримати, приготуйся почути відповідь, який ти не хочеш отримати.

26. Якщо ми йдемо кудись, абсолютно все, що б ти не наділа, пасуватиме. Чесно.

27. Не питай нас, про що ми думаємо, якщо не готова обговорити такі теми, як бруд у пупку, конструкція зброї або джипи 4×4.

28. У тебе досить одягу.

29. У тебе занадто багато взуття.

30. Арахіс хвилює нас так само, як тебе сумочки.

31. Я у формі. Коло є формою.

32. Дякую, що прочитала все. Так, я знаю, мені доведеться спати сьогодні на канапі. І, загалом-то, я не проти, тому що це нагадує похід і ночівлю в наметі.

Фотографії серії «Old couple». Автор: Каран Капур (Karan Kapoor), Велика Британія