Чому жінки після 40 просто прекрасні?

Чому жінки після 40 просто прекрасні?

Чому жінки за 40 незрівнянні? Чому дорослі жінки залишаються самими бажаними.

Чому жінки за 40 незрівнянні? Стаття-одкровення про те, чому дорослі жінки залишаються самими бажаними.

Журналіст Енді Руні прожив довге життя. Крім того, що він вів репортажі з нацистських таборів і блоки новин, Енді міркував і про нагальних людських проблемах. Серед його кращих статей — спроба з'ясувати, чому останнім часом все більше чоловіків цінують жінок у віці.

Чому жінки після 40 просто прекрасні?

З віком я все більше ціную жінок, яким за 40.

Цьому багато причин. Наприклад, 40-річна жінка ніколи не розбудить тебе посеред ночі запитати, «Про що ти думаєш?». Їй пофіг, про що ти думаєш. Якщо 40-річній жінці влом дивитися з тобою спорт по телевізору, вона не буде сидіти і скиглити з цього приводу. Вона піде і буде займатися тим, чим хоче — зазвичай чимось куди більш цікавим. 40-річна жінка знає себе досить добре, щоб бути впевненою в тому, хто вона, чого вона хоче і від кого. Дуже мало жінок такого віку цікавить твоя думка про неї чи про те, що вона робить.

Чому жінки після 40 просто прекрасні?

40-річні жінки володіють почуттям власної гідності. Вони зрідка закотять тобі істерику в опері чи в пристойному ресторані. Звичайно, якщо ти цього заслуговуєш, вони тебе спокійно пристрелять, якщо вважатимуть, що зможуть піти від відповідальності.

Чому жінки після 40 просто прекрасні?

Дорослі жінки щедрі на похвалу, часто незаслужену. Вони знають, як відчувається невдячність.

40-річні жінки впевнені в собі, щоб познайомити тебе зі своїми подругами. Молодші жінки можуть уникати навіть кращих подруг, оскільки не довіряють своєму партнерові. Жінкам старшого віку по барабану, якщо ти вважатимеш їх подруг привабливими. Вони знають, що їх подруги ніколи їх не зрадять.

Чому жінки після 40 просто прекрасні?

У 40-річних жінок інтуїція оракула. Тобі не треба ні в чому їм визнаватися — вони і так все про тебе знають.

Яскраво-червона помада чудово виглядає на 40-річних жінок, чого не можна сказати про тих, хто молодший. Якщо навчишся ігнорувати кілька зморшок тут і там, виявиш, що жінки за 40 куди сексуальніше, ніж молоді.

Чому жінки після 40 просто прекрасні?

40-річні жінки відверті і чесні. Вони тобі скажуть в лоб, якщо ти скотина або ведеш себе як скотина. Тобі ніколи не доведеться гадати, як вона до тебе ставиться.

Так що, так, є багато причин захоплюватися жінками, яким за 40. На жаль, не можна те ж саме сказати про чоловіків. На кожну карколомну, розумну, доглянуту жінку за 40 доводиться лисе пузате викопне в жовтуватих штанях, виставляюче себе повним ідіотом з 20-річною офіціанткою.

Чому жінки після 40 просто прекрасні?

Дами, я приношу вам свої вибачення.

Для всіх чоловіків, які люблять говорити «навіщо купувати цілу корову, коли можна отримати молоко за так», у мене є новина. Сьогодні 80% жінок не зацікавлені у шлюбі. Чому? Тому що розуміють, що немає сенсу купувати цілу свиню заради сардельки.

звідси

14.11.2017