Варто політику розслабитися чи оголити частину свого тіла, як інтерес до його персони зростає вдвічі.
У Верховну Раду, особливо, коли на вулиці спекотна погода, депутатки одягаються не «за статутом». Представниці української політики нехтують правилами ділового етикету і в парламент приходять у недопустимо сексуальному одязі, а саме — у спідницях або штанях в обтяжку, з відкритими плечима, з «ризикованими» розрізами і глибокими декольте в тому числі. Хоча в їхній «відкритості» є і позитив.
Як з'ясували німецькі фахівці, споглядання красивих жіночих грудей позитивно впливає на здоров'я і навіть збільшує тривалість життя чоловіків на 4-5 років. Для народних депутатів це ще одне скликання...
Володимир Ар'єв, народний депутат, НУНС:
Є жінки в парламенті, які носять одяг дуже дорогих марок і в не зовсім парламентському стилі. Може це й оригінально, але смаку я тут не бачу. Особливо, коли надягають на не зовсім струнку фігуру прозорі сукні і майже молодіжні кофтинки. (Є одна представниця ПР, яка дуже молодиться).
Я не заперечую, що певна еротичність може мати місце, інакше політика перетвориться на «стару суху каргу», яка не має жодних емоцій. Уважаю, що емоційність у нашу політику потрібно привносити, при чому позитивну, бо негативу в нас і так вистачає.
Ірина Бережна, народний депутат, ПР:
З одного боку жінка завжди залишається жінкою, тому їй хочеться мати привабливий вигляд і навіть у рамках дрес-коду бути цікавою, а не лише «сухим» політиком. Хоча з іншого боку є певні правила, яких зобов'язані дотримуватися всі. Я ніколи не одягаю у Верховну Раду одяг із декольте, в цьому мені не можна дорікнути. Верховна Рада і відпочинок у Південній Америці — різні речі (друге, звичайно, приємніше): маю окремий гардероб для ВР, де навіть натяки на щось відверте відсутні.
Вадим Карасьов, політолог:
Безумовно еротизм є, тому що це таємна зброя наших жінок-політиків у непростій політичній боротьбі за чоловічими правилами.
Я не думаю, що наше суспільство в захваті від манери політиків одягатися в Бріоні і туфлі зі страусової шкіри. Для України одяг — це додатковий медіа-вплив, додатковий медіа-ефект, тому що тоді різні видання обговорюють одне і теж питання: в які новинки від Луї Витона, від якогось чи іншого модного дизайнера сьогодні одягнена прем'єр-міністерка або інший топовий політик.