До підрозділів окупаційних військ прибувають російські офіцери-випускники

До підрозділів окупаційних військ прибувають російські офіцери випускники

Командування збройних сил РФ посилює підрозділи російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях за рахунок призначення на первинні офіцерські посади випускників російських вищих військово-навчальних закладів.

Водночас, за повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, для підвищення рівня спеціальної підготовки диверсійно-розвідувальних груп та снайперських пар, через неконтрольовані Україною ділянки кордону продовжують прибувати військовослужбовці з елітних підрозділів спецпризначення ЗС РФ.

До підрозділів окупаційних військ прибувають російські офіцери випускники

Як повідомляє ГУР МО України, при цьому новоприбулі на окуповану територію кадрові російські військовослужбовці відрізняються вкрай негативним ставленням до місцевого населення, особливо до так званих «нових громадян Росії», які працюють в системі тилового забезпечення противника. У зв'язку з цим зросла кількість застосування зброї при виникненні конфліктних ситуацій. Зокрема, 15 вересня при намаганні застосувати зброю у громадському місці під час суперечки з представниками так званих «місцевих правоохоронних органів», було важко поранено російського окупанта.

Зведення Міноборони України

Фото: Reuters