Філіппіни передумали купляти російські вертольоти Мі-17

Філіппіни передумали купляти російські вертольоти Мі 17

Міністерство національної оборони Республіки Філіппіни розриває контракт на купівлю 16-ти російських вертольотів Мі-17. Як повідомляє філіппінська газета «Bangkok Post», про це в середу заявив офіційний представник міноборони Філіппін Арсеніо Андолонг.

«Міністерство національної оборони оформляє розірвання контракту з російською компанією ТОВ «Совтехноекспорт» щодо постачання 16 гелікоптерів Мі-17 для ВПС Філіппін», — повідомив Андолонг і додав, що влада готується до дипломатичного діалогу з рф, яка напевно буде противитися такому рішенню потенційного покупця авіатехніки.

Міноборони Філіппін основною причиною відмови від 35-мільйонної угоди назвало «зміна у пріоритетах, викликана змінами у глобальній політиці».

Інше видання, «Philippine News Agency», пов’язує розірвання угоди із міжнародними санкціями, запровадженими цивілізованим світом проти держави-агресора. За інформацією ЗМІ, Філіппіни відмовляються від постачання російських вертольотів одночасно із початком перемовин щодо вертольотів американського виробництва.