Фільм «Дзеркала-2»

Фільм «Дзеркала 2»

Нарешті додивився «Дзеркала»! Виявилося, що коли я писав минулого разу про фільм (пост так і називався «Фільм Дзеркала»), то випадково зупинився на невипадковому місці (десь 65-70 хвилина). Після цього і до самого кінця для мене особисто фільм утратив такий уже інтерес. Але порадував наприкінці!

Тому, раджу подивитися — цікаво (якщо вибачте творцям дві безжально-криваві сцени), — і чекаємо, судячи з усього, продовження!

Фільм «Дзеркала 2»

Апдейт 12 жовтня 2009 року

До мого блоґу, де початково був цей пост, часто заходили за пошуковою фразою «Дзеркала-2» (або «Зеркала-2»). Тож, напишу: «Дзеркало 2: Танець ворона / Raven Dance, 1994».

У ролях: Трейсі Веллс, Родді Макдавелл, Саллі Келлермен, Вероніка Картрайт, Вільям Сандерсон, Марк Руффало, Карлтон Бінер, Сара Дуглас.

Режисер: Джиммі Ліфтон.

Фільм «Дзеркала 2»

Короткий зміст:

Дівчина приходить до тями і виявляє, що вона знаходиться в притулку. Сестра Аджа говорить їй, що вона повинна спати. Пацієнтка хоче почитати свій щоденник. Аджа пояснює, що ті дурниці про зле дзеркало, які містяться в щоденнику, завдадуть тільки шкідливий уплив на хвору. Адже ніякого зла в дзеркалі не існує. Саме дзеркало знаходиться в цій же кімнаті, покрите товстим покривалом. Щоб довести правдивість своїх слів, Аджа зриває покривало. Зло виривається назовні і засліплює медсестру.

Проходить 17 років. У притулок приїжджають Марлі та її брат Джеффрі разом із товаришами. Один із хлопців у затишному місці знаходить купу старого одягу. Молоді люди з подивом бачать, що поверх одягу лежить намисто з хрестом. Один хлопець бере намисто, ганчір'я падає, а під ним виявляється велике старе дзеркало. Незабаром у будинку починають виконуватися найогидніші бажання Марлі.

Зовсім не той фільм...

Апдейт від якогось ще числа

Фільм «Дзеркала-2» таки існує, і він гірший за першу частину, але не дуже поганий.

Фільм «Дзеркала 2»

Фільм «Дзеркала 2»

Фільм «Дзеркала 2»