Генерал Сирський перевірив спеціальні підрозділи

Генерал Сирський перевірив спеціальні підрозділи

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський перевірив спеціальну підготовку бойових підрозділів. Як повідомляє пресцентр Об'єднаних сил, перевірялися окремі підрозділи, для яких характерні виконання специфічних бойових завдань, а також особливі вимоги щодо навченості та професіоналізму спеціальну підготовку.

Серед відпрацьованих під час контрольної перевірки завдань: питання спеціальної тактики, застосування та протидії ворожим БПЛА, подолання пересіченої місцевості, надання невідкладної медичної допомоги та евакуація поранених в екстремальних умовах, взаємодія різних підрозділів і родів військ.

Особлива увага приділялася питанням своєчасного виявлення ворожої розвідувальної, бойової активності, локалізації противника, як візуально так і за допомогою технічних засобів. Наголос робився на максимально швидкому і точному визначенню точок, звідки ворог веде вогонь зі стрілецької зброї чи засобами артилерійського ураження.

Генерал Сирський перевірив спеціальні підрозділи

За словами Командувача Об'єднаних сил, військовослужбовці продемонстрували старанність, самовідданість, високу вмотивованість і добрий рівень базових знань.

«Підрозділи, що брали участь у сьогоднішніх заходах, здатні виконувати бойові завдання, і, загалом, я задоволений їхньою роботою. Звичайно, працювати є ще над чим, оскільки сфера діяльності цих людей вимагає особливої майстерності», – зазначив генерал-лейтенант Олександр Сирський.

У той же час генерал відкреслив, що бойова обстановка в районі Операції об'єднаних сил, систематичні провокації ворога та його намагання зірвати перемир'я вимагають, заради збереження життя наших воїнів, приділити особливу увагу готовності до дій спеціальних військових підрозділів.

07.08.2019