Юна акторка Джорджія Віґем

Юна акторка Джорджія Віґем

Джорджія Віґем (Вігхем) тут стоїть спиною: Adrianne Palicki, J. Lee, Halston Sage, and Giorgia Whigham in The Orville (2017)

Я би написав «Вігем», але є варіани: Джорджа Вігхем в Джорджа Віг'ем. Англійською — Giorgia Whigham. Американська актриса, народилася 18 серпня 1997 року. Найбільш відомі ролі — Кет у «Тринадцять причин чому», Ліселла в «Орвілл» та нова роль — Емі Бендікс у другому сезоні телесеріалу «Каратель».

Дочка актора Ши Вігхема (Шей Віґем, найбільш відома роль — в серіалі «Підпільна імперія»).

Цікавий факт: у штаті Джорджія є місто Вігем, округ Грейді на кордон з Флоридою

Кілька факті звідсіля:

https://www.sweetyhigh.com/read/giorgia-whigham-netflix-facts-wcw-101718

17 жовтня 2018

Ми серце її тону після того як бачити її дію на 13 причин чому та Sierra Burgess є Loser . Це Тому ми були поза схвильовані , коли вона відкрила нам про своє життя на цьому тижні , як наш #WCW!

Продовжуйте читати все, що вона мала сказати:

Sierra Burgess Is a Loser

2018 Комедія-драма 1г 45х

Повне найменування: Giorgia Edmonson Whigham

Місто: Манхеттен, Нью-Йорк

День народження: 18 серпня

Знак зодіаку: Лев

Вона є великим шанувальником всесвіту Marvel і всіх його персонажів. Вона буде навіть приєднатися Каратель за 2 сезони.

https://www.instagram.com/giorgia_whigham/

Юна акторка Джорджія Віґем

18/01

Daughter of actor Shea Whigham.

Юна акторка Джорджія Віґем

Фото на День батька

20.06.2016

3. Її найулюбленішою групою є The White Stripes.

5. Вона має трьох чарівних собак. Їх імена — Лулу, Ніко і Борис.

Її найбільшим героєм є її мама.

9 ТРАВНЯ 2016 Р.

Юна акторка Джорджія Віґем

 

7. У неї є декілька головних знаменитостей, включаючи Тома Харді та Оскара Ісаака. Tom Hardy and Oscar Isaac.

Оскар Айзек

Том Гарді

https://www.imdb.com/name/nm7939956/bio?ref_=nm_ov_bio_sm

Giorgia Whigham is an American actress, known for her portrayal of Kat in the Netflix Original series 13 Reasons Why and Beth in the upcoming third season of MTV's Scream.

Whigham was born in New York City, New York. She had her first break in the acting world starring alongside Ellery Sprayberry in the 2016 short film Pinky. Following on from her acting debut, she won roles on a variety of TV shows including Shameless, Son of Zorn, 13 Reasons Why and The Orville.

In 2017, she co-starred in the film Saving Zoë which is an adaptation to Alyson Noël's bestselling young adult novel of the same title, alongside starring sisters and actresses, Laura and Vanessa Marano. On September 13, 2017, it was announced that Whigham will join as a series regular in the third season of the MTV slasher television series Scream. She will star in the role of Beth.

On February 26, 2018, it was announced that Whigham will join as a series regular in the second season of Netflix's The Punisher.

Daughter of actor Shea Whigham.

https://13reasonswhy.fandom.com/wiki/Giorgia_Whigham

Джорджа Уїґам (р. 19 серпня 1997 р.) — американська актриса. Вона зображує Kat в телесеріалі Netflix , 13 причин чому .

Whigham народився 19 серпня 1997 року в Нью-Йорку, Нью-Йорк, США. Її перший перерву в акторському світі зіграла разом з Ellery Sprayberry у короткому фільмі 2016 року « Pinky» . [1] Після свого діючого дебюту, вона виграла ролі на різних телевізійних шоу, включаючи « Shameless» , « Син Зорна» , " 13 причин, чому " і « Орвілл» . [2]

У 2017 році вона знялася у фільмі « Збереження Зої», який є адаптацією до бестселера молодого дорослого роману Алісона Ноела того ж назви, а також сестер і актрис, Лори та Ванесса Марано. 13 вересня 2017 року було оголошено, що Whigham приєднається як серія регулярних у третьому сезоні телесеріалу MTV Slasher « Scream» . Вона зірки буде в ролі Бет.

26 лютого 2018 року було оголошено, що Whigham приєднається як серія регулярно у другому сезоні Netflix " The Punisher " .

Гіоргія Уїґам (народилася 18 серпня 1997 року) — американська актриса . Вона найбільш відома своєю роллю Kat в Netflix «s 13 причин , чому і Емі Bendixв Netflix » s Каратель . Вона має майбутню роль Бет в MTV «s Крика .

Whigham народився 18 серпня 1997 року в Нью-Йорку, Нью-Йорк. Її батько — актор Шей Whigham . Вона мала свій перший перерву в акторському світі в головній ролі разом з Ellery Sprayberry в короткому фільмі 2016 року Pinky . [1] Після її дебютного виступу, вона виграла ролі на різних телешоу, включаючи Shameless , Син Зорна , 13 причин, чому і Орвілл . [2] [3]

У 2017 році вона зіграла у фільмі « Збереження Зої», який є адаптацією до бестселера молодого дорослого роману Alyson Noël того ж назви, а також сестер і актрис, Лаури та Ванесси Марано . [4]13 вересня 2017 року було оголошено, що Whigham приєднається як серія регулярно в третій сезон телевізійної серії MTV Slasher Scream . Вона зірки буде в ролі Бет. [5]

26 лютого 2018 року було оголошено, що Whigham приєднається як серія регулярно у другому сезоні Netflix 's The Punisher . [6]