Головний військовий прокурор: Справа Іловайської трагедії не закрита

Головний військовий прокурор: Справа Іловайської трагедії не закрита

Про розслідування справи щодо Іловайської трагедії розповів заступник Генерального прокурора України — головний військовий прокурор Віктор Чумак. За словами Чумака в інтерв'ю Українському радіо, справа Іловайська не закривалася, а знаходиться в стадії провадження.

Тепер можна отримати нові свідчення, які допоможуть розслідуванню, уважає головний військовий прокурор.

— Люди, які можуть дати свідчення по Іловайській трагедії, займали або до цих пір займають досить високі посади. Раніше вони просто відмовлялися приходити на допити. Думаю, що зараз вони спокійно прийдуть на допити і розкажуть все, як відбувалося під час планування та розвитку подій в Іловайську, — сказав військовий прокурор.

АрміяInform підкреслює, що Віктор Чумак окремо звернув увагу на необхідність доведення справи до кінця, зокрема — збору доказів.

— Чи були у рішеннях ознаки кримінального правопорушення. Чи були у цих рішеннях політичні помилки або помилки в плануванні. А це трохи інші речі, — додав заступник Генерального прокурора України.

За словами Віктора Чумака, «всім, звичайно, хочеться, щоб всіх посадити, але повинна бути чітка правова кваліфікація цих дій».

Нагадаємо, що напередодні, крім інтерв'ю Чумака, сталася важлива подія — Президент України підписав закон про реформування органів прокуратури.