Браузер Google Chrome постійно перезавантажує неактивні вкладки

Браузер Google Chrome постійно перезавантажує неактивні вкладки

Цього року, після чергового оновлення, браузер Google Chrome почав перезавантажувати неактивні вкладки: якщо у вас відкрито декілька, ви працюєте з одною, а потім переходити на попередні, то вони перезавантажуються.

Це добре для заощадження ресурсів комп'ютера та швидкості роботи, але дуже погано (м'яко кажучи), якщо ви, наприклад, щось писали на першій вкладці, потім пішли за інформацією на якусь іншу, а повернувшись, бачите, як ваша робота зникає, коли сторінка Chrome перезавантажується. Або ви дивилися відео, або ще щось… Погано, одним словом.

Браузер Google Chrome, як уже зрозуміло, перезавантажує неактивні вкладки для заощадження ресурсів, тобто робить це умисно. Мабуть, після оновлення функція «випадково» встановилася на «увімкнути».

Спробуємо усунути цю справді іноді проблему. Для цього йдемо на сторінку експериментальних функцій браузера Google Chrome:

chrome://flags/ (це треба скопіювати в адресну строку)

Браузер Google Chrome постійно перезавантажує неактивні вкладки

Нам потрібні два рядки налаштувань (бо кажуть, що не в усіх працює поодинці – спробуйте!). Ці налаштування-функції:

Enable tab discarding

chrome://flags/#enable-offline-auto-reload

Автоматичне перезавантаження оффлайн Mac, Windows, Linux, Chrome OS, Android

Сторінки, які не вдалося завантажити, коли веб-переглядач був у режимі оффлайн, автоматично перезавантажаться, коли веб-переглядач під’єднається до Інтернету.

Only Auto-Reload Visible Tabs

chrome://flags/#enable-offline-auto-reload-visible-only

Автоматично перезавантажувати лише видимі вкладки Mac, Windows, Linux, Chrome OS, Android

Сторінки, які не вдалося завантажити, коли веб-переглядач був у режимі оффлайн, автоматично перезавантажаться, коли вкладка стане видимою.

Змінюємо налаштування цих експериментальних функції із «за замовчуванням» на «вимкнено», потім перезавантажуємо браузер або натискаємо на відповідну кнопку внизу сторінки налаштувань.

Тепер неактивні вкладки Google Chrome не повинні «самостійно» перезавантажуватися, коли ви до них повертатиметеся.