Дайте ліки від нудоти! Російськи танки заляпані мозками і кишками окупантів

Дайте ліки від нудоти! Російськи танки заляпані мозками і кишками окупантів

Сябри вилизують московськи танки

Окрім того, що білоруські солдати залучаються до розвантаження російських ешелонів із боєприпасами і технікою, 17 березня поступила інформація, що Москва використовує військовослужбовців збройних сил Білорусі як чистильників забруднених та пошкоджених танків. Приклади такої «чорної роботи» зафіксовані в селищі Комарін Гомельської області, де білоруські строковики відшкрябують від бойових машин останки знищених в Україні рашистів.

Білоруське видання «Наша нива» зуміло зв’язатися з родичами кількох солдатів-строковиків, яким ті розповіли в телефонних розмовах, що «миють під Гомелем танки».

«Хлопців нудить»

Один із строковиків, призваний на заході Білорусі, по вайберу молить батьків привезти йому ліки від блювоти та нудоти. Перелякані родичі спочатку подумали, що синка потрапив до полону «націоналістів», але той «заспокоїв»: перебуває під Гомелем, де відшкрябує кишки Z-вояків від чудом уцілілих танків. Саме фрагменти не-людських тіл і викликають у солдатика та його співслужбовців непереборне бажання обблювати техніку, яку відновлюють.

Нагадаємо, що російська окупаційна орда зазнає в Україні неймовірно великих втрат і в техніці, і в живій силі. При цьому представники східної частини «Союзної держави» користуються допомогою Білорусі у тиловому забезпеченні, ремонті техніки, лікуванні пошматованого гарматного м’яса, тут базується російська авіація.