Макрон і Меркель організують зустріч у «нормандському форматі»

Макрон і Меркель організують зустріч у «нормандському форматі»

На фото: Ангела Меркель і Еммануель Макрон © Reuters

За словами лідерів «Великої сімки» (G7), які днями зустрілися у Франції, «українське питання» було одним із найважливіших. Проте голови розвинених держав та очільники урядів за час короткого саміту, зрозуміло, не знайшли вирішення всіх поточних проблем.

Крім нашої держави на порядку денному були інші геополітичні питання. Зокрема, лідери G7 висловили позицію своїх країн щодо міжнародної торгівлі, Ірану, Лівії та Гонконгу.

Уже після завершення зустрічі на найвищому рівні з'явилася інформація, повідомляє УНІАН, що президент Французької Республіки Еммануель Макрон і канцлерка Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель найближчими тижнями організують саміт у «нормандському форматі». Політики сподіваються, що така зустріч» буде результативною.

Макрон і Меркель організують зустріч у «нормандському форматі»

На фото: лідери G7 під час саміту 2019 року © Reuters

«Франція і Німеччина організують саміт у «нормандському форматі» найближчими тижнями (у Парижі. — ред.) для досягнення відчутних результатів», — наголошується у декларації за результатами саміту лідерів G7 — Макрона, Меркель, президента США Дональда Трампа, прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, прем'єр-міністра Японії Сінздо Абе і прем'єр-міністра Італії Джузеппе Конте.

УНІАН звертає увагу, що більше про Україну в декларації не сказано жодного слова.

27.08.2019