Фото на місці трагедії Боїнга-777

Фото на місці трагедії Боїнга 777

На фотографії — вільні люди вільної Домбабве, сильні духом, які прагнуть до кращого життя і прекрасного майбутнього.

Дмитро Тимчку: Брати і сестри, за підсумками 18 липня. (автопереклад)

З поганого:

1. Кремль і його слухняні пси в Донбасі і не збираються визнавати свою відповідальність за збитий малайзійський авіалайнер. Вивертаються, як збоченець на прийомі у сексопатолога.

Глава МЗС РФ Лавров навіть назвав «спробою чинити тиск на слідство» заяви про те, що пасажирський літак «Боїнг-777» впав внаслідок теракту.

Що ж ти, Сергій Вікторович, раз такий чесний і принциповий, так відразу вигороджувати терористів, які вчора самі на весь світ трубили, що це вони збили літак, та ще й відео демонстрували? А російські ЗМІ ці крики радості щосили транслювали вдячному російському слухачеві.

Факт в тому, що Москва буде хитрувати до останнього — зараз (верх цинізму) ще намагаючись і звинуватити Україну в своїх людожерських діяннях. Недарма бойовики сьогодні зі шкіри вискакували, аби не дати рятувальникам зібрати речові докази з місця злочину.

Ну і верхом цинізму стало до останнього слова брехливе виступ постпреда РФ в ООН Чуркіна. Горезвісний Ріббентроп в порівнянні з російськими агітаторами-дипломатами — просто малюк на святі з віршами про 8 березня.

2. До речі, про Ріббентропа. Фрау Меркель сьогодні показала свою подвійну сутність (хоча вона і раніше не особливо шифрувалася). Шокований світ сумував за загиблими, а канцлер Німеччини відразу поспішила завести свій кремлівський патефон, який грає стару пісню «Немає причин для санкцій проти Росії». Але — звичайна справа — зображуючи під цю мелодію заодно і засуджують жести в бік Кремля, закликавши Францію не поставляти «Містралі» в РФ.

І вашим, і нашим. Створюється враження, що Берлін ніяк не може зробити вибір між апетитними бонусами від Газпрому і демократичними цінностями. Ну, хоч розірвись.

На щастя, в Європі поки не знайшлося інших настільки хитромудрих лицемірів, готових на пару з Меркель вигороджувати терориста під назвою «Росія», заодно нібито його засуджуючи.

3. В РНБО сьогодні представили вичерпні докази, що український Су-25 позавчора, 16 липня, збив російський МіГ-29 зі складу 19 винищувального авіаполку.

Вчора в Міноборони РФ волали про те, що Україна не має ніяких доказів російської агресії. Нинішні кричущі факти ці брехливі крикуни чомусь не коментують. Мабуть, Діма Кисельов ніяк не може знайти в Підмосков'ї потрібний сорт мухоморів, щоб накидати текст відповіді.

4. Спроби зам'яти свій злочин з катастрофою «Боїнга» терористи перетворили в ще більш жахливі злочини.

Сьогодні в Луганську бойовики розстрілювали мирних жителів прямо на вулицях, і забороняли забирати трупи — чекали, поки приїдуть російські журналісти, щоб видати загиблих за жертв сил АТО. Ту ж немислиму картину ми зафіксували в Торезі — де раніше був збитий літак. Вони думають, що так відвернуть світ від трагедії з авіалайнером.

Сказати щось з цього приводу складно. Це не люди. Це тварі.

З хорошого:

1. При всіх триваючих жарких і кривавих сутичках в Донбасі, градус конфлікту сьогодні все ж знизився в Донецькій області. Це констатувала ДонОГА, ми спостерігали ту ж картину.

Ми прогнозуємо, що Росія почне відкликати своїх військовослужбовців ( «зелених чоловічків») з території України — є причини так вважати. Я думаю, коли-небудь наша розвідка розповість про те, як близькі ми були до масового введення російських військ в Україну вчора, 17 липня.

Сьогодні загроза не пішла остаточно, але явно відступила. Якщо міжнародне співтовариство не вживе заходів тиску на Росію, ця загроза повернеться.

2. Після недозволено довгої і незрозумілою паузи нашим підрозділам, які опинилися без підтримки (насамперед — в прикордонних районах) сьогодні нарешті була відправлена підмога.

Ми не можемо розкривати деталі, можемо лише сказати, що нинішня перегрупування наших військ здійснюється в дуже складних умовах. Але будемо сподіватися, позитивні результати побачимо дуже скоро.

3. Мені сподобалося, як російське інтернет-ЗМІ міста Омська розповіло про взятий вчора в полон в Україні російському солдата строкової служби («зеленому чоловічка»). Мовляв, хлопчина гуляв собі десь «між селищами Маринівка Донецької області (Україна) та Куйбишеве Ростовської області (Росія)», де і пропав (ці виродки вже не знають про існування держкордону між Україною і РФ). Родичі хлоп'яти бідкаються — мовляв, вкрали його українські силовики і вивезли в Україну. Цікаво, кому цей сопливий вояка знадобився?

Цією розповіддю російське ЗМІ лише підтвердило, що Росія заслала в Донбас своїх військовослужбовців. До речі, ця сторінка вже на сайті видання відсутня — ФСБ РФ не дрімає. Але правду не сховаєш, панове вірні Путинцев.

джерело