Ігри, в які я граю

Ігри, в які я граю

Нічого філософського, ігри – в буквальному сенсі цього слова.

Комп'ютерні ігри, в які я граю цими днями.

FIFA 09

Ігри, в які я граю

FIFA 09 — футбольна гра з серії ігор FIFA, видавана Electronic Arts. Як і минулі ігри серії, розроблялася EA Canada і видана Electronic Arts під брендом EA Sports. Слоганом гри є фраза «Let's FIFA09» («Зіграємо в FIFA09»), використовувана як логотип на сайті гри. Офіційний реліз відбувся 2 жовтня 2008 року в Австралії, але ще наприкінці вересня деякі користувачі почали отримувати свої копії за зробленими заздалегідь передзамовленнями. Демоверсії для ПК, Xbox 360 і PS3 з'явилися 11 вересня 2008 року.

Virtual Tennis 3

Ігри, в які я граю

Virtua Tennis 3 (Sega Professional Tennis: Power Smash 3 in Japan) is the second arcade game sequel to Sega's tennis game franchise, Virtua Tennis. The arcade version of Virtua Tennis 3 is powered by the PC-based Sega Lindbergh arcade system board. Ports for the PC, Xbox 360, PlayStation Portable and PlayStation 3 consoles are also available with a traditional collection of tennis minigames that the home versions of Virtua Tennis are known for. In 2009, Sega updated and re-created Virtua Tennis 3 in Virtua Tennis 2009.

Call of Duty 4

Ігри, в які я граю

Call of Duty 4: Modern Warfare — шутер від першої особи розроблений американською компанією Infinity Ward і виданий Activision для Mac OS X, PlayStation 3, Windows, Xbox 360 та Wii. Гра вийшла в Північній Америці, Австралії та Європі в листопаді 2007 для консолей та Windows, і у вересні 2008 для Mac. Потім, у 2009 була випущена для Wii. Ця гра стала четвертою в серії Call of Duty і першою в підсерії Modern Warfare, прямим продовженням сюжету гри є Call of Duty: Modern Warfare 2. Це перша гра серії, що відривається від тематики Другої світової, події гри відбуваються в наш час і пов'язані з боротьбою проти тероризму. Гра використовує власний рушій, що розроблявся протягом двох років. 10 листопада 2009 року гра була видана в Японії Square Enix.

Однокористувацька кампанія дає змогу пограти за деяких бійців служб США, Великобританії і регулярних частин. Дії гри відбуваються в Росії, Азербайджані, Україні та на Близькому Сході. Музику до гри написали Гаррі Греґсон-Вільямс та Стефан Бартон.

За перші 24 години продажу було продано близько 600 000 копій гри. Всього було реалізовано понад 10 мільйонів копій гри. Гра стала однією з найкращих у серії Call of Duty.