Назви вулиць у Василькові та американському Сейлемі

Назви вулиць у Василькові та американському Сейлемі

Фото: Олесь Смашний

Грушевського, Гоголя, Кітченка, Лібкнехта, Шевченка, Фрунзе, Суворова, Космодемянської, Виговського… Просто веду пальцем по карті Василькова з центра на північ і читаю назви вулиць.

Тепер беремо місто в США з такою ж кількістю населення. Наприклад, Сейлем у штаті Массачусетс, де колись проходила сумнозвісна «охота на відьом». Йдемо з центра Сейлема на південь у сторону Бостона.

Назви вулиць: Крайня, Млинова, Шляхова, Голубкова, Стара дорога, Паралельна, Дружби, Червона, Трояндова...

Що за мода в нас усім «рекордам наши гордиє дать імєна».

Не все так погано, звичайно. І там є кілька назв на честь людей (які заснували місто чи щось корисного зробили років так 200 тому).

У Василькові також зустрічаються: Польова, Сонячна, Зелена, Молочна. Але «краще», звичайно, тільки Кірова, Пархоменка, Матросова, Петровського, Ватутіна, Ворошилова, Терешкової, Маяковського, Тургенєва, Урицького, Будьоного, Комарова (це в бік Києва).

Хоча б давали вже імена людей, які мають стосунок до Василькова.

Цікаво, чи перейменовують космічні об’єкти, названі на честь людей, так як це робиться із земними?Назви вулиць у Василькові та американському Сейлемі

---

Тоді ж була написана ще одна репліка: «Логіка капєц». Вона не має стосунку до попередньої теми, але, щоб не плодити пости… Мова йде про підстави підвищення зарплати деяким службовцям, як про них розповідають.

— Яка у вас зарплата?

— Дві с половиною тисячі.

— Потрібно збільшити. Звичайно, що з такою зарплатою  ви берете хабарі…

Тобто по цимбалах об’єм обов’язків чи складність роботи. Держава даватиме гроші, аби не брав хабарі.

Хочете підвищення зарплати – вимагайте гроші з усіх, кого побачите поруч.