Нестримні витратні матеріали

Нестримні витратні матеріали

Сьогодні по «1 + 1» показували торішній блокбастер «Нестримні» — нарешті, подивився.

Рідкісне явище, фільм став знаменитим ще до початку зйомок. Але для мене те, що в проект Сильвестр Сталлоне зібрав майже всіх голлівудських героїв бойовиків, здавалося ознакою комерційного, але не цікавого фільму. Думаю, що помилився.

ExpendablesTheMovie.com (офіційний сайт фільму, прем'єра якого відбулася в середині серпня 2010 року)

Сюжет фільму простий до неподобства. Супернайманці отримують замовлення на вбивство диктатора в одній південноамериканській країні, але дізнаються, що їх хочуть підставити і відмовляються від завдання. Проте головний герой хоче врятувати дівчину, захоплену наркобароном, а його колеги не можуть йому в цьому не допомогти. Допомагають вони ефектно і видовищно — фільм вийшов на славу.

Після фільму знайшов в Інтернеті інформацію про зброю, що мене зацікавила. Як я і думав, нас трохи «пожартували»: замість фантастичного кулемета знімався 32-зарядний дробовик Atchisson AA-12.

Чомусь не вказані в титрах Брюс Вілліс і Арнольд Шварценеггер. Усі сцени за участю померлої 2009 року Бріттані Мерфі з фільму видалені.

Крім того, чому так переклали назву фільму? «The Expendables» означає «витратні матеріали», цілком адекватний армійський (сленґовий) вислів, відповідний до «гарматного м'яса». Хоча, не так красиво, звісно.

Нестримні витратні матеріали

Цікаво, скільки років було легендарним голлівудським «старперам» у 2010 році: Сильвестр Сталлоне — 64, Міккі Рурк — 58, Дольф Лундґрен — 53, Ерік Робертс — 54, Брюс Вілліс — 55, Арнольд Шварценеггер — 63. Трохи молодший Джет Лі — 47 років і зовсім молодий Джейсон Стетхем — 38.

У фільмі могли зіграти, але, з різних причин, не брали участь: Жан-Клод Ван Дамм, Веслі Снайпс, Курт Рассел, Сандра Буллок, Стівен Сігал та інші.

Багато відомих спортсменів «засвітилися» в «Нестримних»: Аарон Аґілера (чемпіон світу з реслінгу), Ренді Кутюр (п'ятиразовий чемпіон світу з боїв без правил), Стів Остін (шестикратний чемпіон світу з рестлінгу), Террі Крюз, в якого був псевдопулемет (професійний футболіст із НФЛ), мій улюбленець Гері Деніелс (кікбоксер), брати Родріго і Рожейро Ногейра (чемпіон світу з боїв без правил і дворазовий чемпіон Бразилії з боксу, відповідно).

У наступному році чекаємо на «Нестримних 2». Сталлоне вже переговорив із Жан-Клодом Ван Даммом, Галком Гоґаном, Містером Ті, Карлом Везерсом, Вином Дизелем, Двейном Джонсон, Чарлі Шином, Чаком Норрісом, Лоренцо Ламасом, Джеффом Спікманом, Олів'є Ґрюнером про майбутній фільм, який повинен стати «любовним листом до бойових мистецтв».

Нестримні витратні матеріали

Нестримні 2

Нестримні витратні матеріали

Нестримні 3

Нестримні 4 плануються на 2017 рік.

P.S. Виявилося, що Сандра Буллок та інші знімають «жіночу версію» фільму.

Нестримні витратні матеріали