«Нік Вуйчич» / Рецензія на відео про відомого австралійця Ніка Вуйчича

«Нік Вуйчич» / Рецензія на відео про відомого австралійця Ніка Вуйчича

Рецензія на короткий фільм про Ніка Вуйчича була написана на початку 2014 року, але публікується тільки зараз через те, що викладачка звинуватила автора в плагіаті з Мережі. Витримавши паузу, доводжу, що стаття ніколи раніше не публікувалася.

На жаль, зараз не можу знайти вихідне відео, яке рецензувалось, тому додаю про Вуйчича, але на зовсім іншу тему: відвідування Тернополя в 2013 році. Нік Вуйчич якраз знову приїздить до України (березень 2016-го).

«Нік Вуйчич»

Відеофільм про австралійського проповідника і мотиваційного оратора Ніка Вуйчича, показує, чого може досягти людина, яка народилася навіть без жодної кінцівки. Вуйчич, народження якого лікарі вважали «помилкою», доводить, що у кожного є багато здібностей. Потрібно лише цінувати те, що маєш, і використовувати це на повну силу.

У фільмі про своє життя герой показує, як навчився без сторонньої допомоги виконувати звичайні для нас з вами, але не для нього речи: від чищення зубів і гоління до плавання і навчання.

Не відчувати себе «недолюдиною» Вуйчичу допомагає неймовірно сильний характер і прагнення досягати всього своїми силами, не чекаючи на допомогу і не звертаючи увагу на недовіру і навіть насмішки оточуючих.

Нік, позбавлений рук і ніг від народження, пристосувався до життя і з незмінним успіхом проводить лекції по всьому світові, розповідаючи слухачам про те, як не зламатися, де знайти сили, аби не відчувати себе калікою.

Життєрадісний і впевнений у собі Вуйчич слугує прикладом для людей, які не вірять, що здатні на щось більше. Здається, він не може викликати нічого, крім жалю та якогось інтересу, але Нік Вуйчич на практики показує, які дива може робити віра людини у свої сили – сьогодні він відомий проповідник, керівник всесвітньої організації підтримки інвалідів, мільйонер, актор, чоловік прекрасної жінки і батько маленького сина, що народився у лютому 2013 року.