Нинішній мандат ОБСЄ – це катастрофа

Нинішній мандат ОБСЄ – це катастрофа

«Мандат ОБСЄ, який сьогодні діє на території України, – це мандат для громадянської війни», – заявив 16 грудня директор Центру міжнародної безпеки Валерій Кравченко під час круглого столу «Конфлікт на Донбасі: спроби врегулювання і пошук альтернатив».

Критикуючи мандат Організації з безпеки і співробітництва в Європі, пан Кравченко висловив здивування, «чому про це ніхто не говорить».

Наприклад, за словами директор Центру, в мандати не згадується Росія як сторона конфлікту, і це проблема, яку ми маємо вирішувати. Експерт нагадав, що є досвід Косова, де спостережна місія ОБСЄ трансформувалася в перехідну адміністрацію. «Тобто є кейси, які ми можемо використовувати», — підкреслив Валерій Кравченко.

Довідково. Круглий стіл, організований Центром політичних студій «Доктрина», зібрав авторитетних фахівців із стратегічної воєнно-політичної співпраці, серед яких — директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне, заступник міністра з питань ветеранів у справах євроінтеграції Олексій Ілляшенко, спеціаліст стратегічних комунікацій ЗСУ Людмила Долгоновська, полковник Збройних сил України Анатолій Штефан («Штірліц») та інші представники силових та спеціальних органів і дослідних експертних центрів України

Відео онлайн-трансляція круглого столу «Конфлікт на Донбасі: спроби врегулювання і пошук альтернатив»:

16.12.2020