Окупанти обмежують виїзд студентів через нестачу бійців для своїх формувань

Окупанти обмежують виїзд студентів через нестачу бійців для своїх формувань

За повідомленням Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України, російське окупаційне командування намагається запобігти зниженню укомплектованості особовим складом «армійських корпусів» у Луганській і Донецькій областях. Про це повідомив на брифінгу речник Міноборони.

ГУР відмічає, що з початком серпня стрімко зросла кількість російських військовослужбовців, бажаючих звільнитися з військової служби, у тому числі через запровадження командуванням збройних сил РФ жорсткого контролю проведення заходів бойової підготовки та призупинення виплат додаткових коштів за виконання бойових завдань в умовах «режиму припинення вогню».

За інформацію розвідки, керівництво «молодих республік» проводить активну агітаційну кампанію щодо призову на «військову службу», читай – до лав бойовиків. При цьому, для запобігання ухиленню юнаків від цього «призову», російські окупаційні адміністрації обмежили виїзд за межі окупованих територій студентів та випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

Нагадаємо, що 14 серпня ГУР повідомляло про те, що командування незаконних збройних формувань в ОРДЛО відбирає російські паспорти у сержантів і солдатів. Міноборони України зазначало, що вилучення документів відбувається під приводом запобігання самовільного залишення місця служби.

19.08.2019