Окупанти приховано підсилюють передові підрозділи

Окупанти приховано підсилюють передові підрозділи

За повідомленням ГУР, російські окупанти приховано посилюють можливості підрозділів на передових позиціях

Згідно зі щоденним Зведенням Міністерства оборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об'єднаних сил (ООС), російські окупаційні війська продовжують порушення Мінських угод на лінії бойового зіткнення. Сьогодні зафіксовано 10 прицільних обстрілів зі сторони незаконних збройних формувань РФ та її найманців. АрміяInform із сумом передає, що внаслідок злочинного вогню отримали поранення четверо українських воїнів.

Окремо, пресслужба ООС передає повідомлення Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України: командування російських окупаційних військ протягом ротації передових підрозділів, яка триває з середини серпня 2019 року приховано посилює позиції з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Зокрема, як стало відомо інформаційному агентству АрміяInform, на передову прибувають мотострілецькі підрозділи підсилені додатковим озброєння і технікою, в тому числі танками, самохідними артилерійськими установками та мінометами. Для маскування техніки окупанти використовують будівлі цивільної інфраструктури.

Крім того, за інформацією ГУР, прибулі за ротацією підрозділи противника проводять інтенсивні інженерні роботи в районах дислокації, зокрема встановлюють додаткові мінно-вибухові загородження з використанням заборонених міжнародним правом протипіхотних мін МОН-50 та ОЗМ-72.

Фото: REUTERS/Yannis Behrakis