Озброєний і дуже небезпечний?

Озброєний і дуже небезпечний?

У США знову стрілянина. На цей разу невідомі поранили 13 людей в парку на півдні Чикаго, кілька людей у ​​важкому стані. Днями у Вашингтоні чоловік застрелив на військовій базі 12 осіб і поранив близько десяти...

У всьому винна доступність зброї для американців?

Озброєний і дуже небезпечний?

Фото: chicagotribune.com и Reuters.

Якщо проаналізувати випадки масових розстрілів (і не тільки в Америці), то з'являється цікава картинка: в усіх без виключення таких злочинах усе відбувалося в штатах (чи країнах), де заборонене носіння зброї.

Тобто, психопати виходять на вулицю і починають планомірно вбивати людей у ​​Вашингтоні, Нью-Йорку, Чикаго, Детройті... Але немає жодного подібного масового вбивства, наприклад, у Техасі або будь-якому іншому місці, де населення має право носити пістолет у кобурі.

Озброєний і дуже небезпечний?

Здається, що тут якась суперечність. Адже вільний доступ до зброї повинен збільшити кількість психів, які нею володіють. Але, якщо вдуматися, то що станеться в тому ж Техасі, якщо злочинець дістане в парку револьвер і почне палити з нього по людях?

Якщо хтось відкриє стрілянину, то це буде не вбивство беззбройних людей, і він встигне зробити максимум пару пострілів, а потім його гримне якась американська бабуся, яка вийшла на прогулянку з онукою і пістолетом у сумочці.

Озброєний і дуже небезпечний?