П’яні російські десантники вбивають одне одного

П’яні російські десантники вбивають одне одного

3 серпня, під час традиційного бидло-святкування «Дня ВДВ», з купанням у фонтанах і потоками алкоголю, житель Мурманська одним ударом убив свого колегу з «елітних військ» Росії. Убивство потрапило на відео, яке поширилося мережею, тому слідчий комітет РФ не зміг закрити очі на п'яний героїзм свої громадян.

У міському парку вирішили помірятися силами 40- та 26-річні чоловіки, яких об'єднувала колишня служба в повітряно-десантних військах. Молодший десантник спочатку відмовлявся битися з «героєм Куликовської битви», але той почав його ображати. Ніжні струни душі крилатого піхотинця не витримали насмішок, тому він висловив своє незадоволення – підійшов і ударив опонента в обличчя.

Старший чоловік на той час ледь тримався на ногах, і внаслідок удару впав, гепнувшись потилицею об асфальт, роздробивши собі кістки черепа.

П’яні російські десантники вбивають одне одного

Кримінальний кодекс РФ досить терплячий до вибриків героїв нації, тому за заподіяну з необережності смерть колишньому десантнику загрожує максимум два роки позбавлення волі. Свою вину він уже визнав.

13.08.2019