Підсумки бою під Карлівкою 23 травня

Підсумки бою під Карлівкою 23 травня

Підсумки бою під Карлівка 23.05.2014 між добровільним батальйоном «Донбас» і «батальйоном Схід» (по телефону від Семена Семенченка): тут вся стаття — переклад з «російської патріотичної».

Рано вранці, переміщаючись колоною з легкових авто і мікроавтобусів, взвод батальйону «Донбас» (25 осіб) потрапив у засідку терористів із так званого «батальйону Восток» (100 осіб).

Озброєння

Батальйон «Донбас» — легка стрілецька зброя, РГД, 1 снайперська гвинтівка.

Терористи «батальйону Восток» — легка стрілецька зброя, важке озброєння (великокаліберні кулемети і гранатомети), три БТР, група з декількох снайперів.

Склад

Батальйон «Донбас»: громадянське ополчення (80% — жителі Донецької області).

«Батальйон Восток» — 80% жителів не-Донбасу (чеченські бойовики, колишня кримська Альфа, колишній кримський Беркут), 20% — громадянське ополчення ДНР.

Утрати

Батальйон «Донбас» — загинуло 5 чоловік, поранено 6 осіб.

«Батальйон Восток» — загинуло 11 осіб, поранено 6 осіб.

З боку батальйону «Донбас» в полон не потрапив жоден чоловік.

Список загиблих бійців батальйону «Донбас»

1. «Дід» — м. Макіївка Донецької області. 60 років, пенсіонер. Був важко поранений. Відстрілювався до останнього патрона. Останнє повідомлення від нього було про те, що залишилося 2 гранати і до нього підходять чеченці. Був розстріляний при спробі самопідриву. Знищив 2 терористів.

2. «Федір» — м. Донецьк, 38 років, підприємець. Будучи заблокований у будівлі, відстрілювався до останнього патрона. За наказом командира відділення залишив бронежилет товаришам, виповз із будівлі під гарантії надання медичної допомоги. Порушивши дане слово офіцера, терорист із колишнього кримського Беркута розстріляв беззбройну поранену людину.

Федір знищив 2-х терористів, поранив 2-х.

3. Позивний «Рейдер» — 36 років, м. Артемівськ, програміст. Знищив 1-го терориста. Будучи тяжко поранений, відмовився здаватися. Був розстріляний з підствольних гранатометів. Потім терористи спалили його тіло і в інтерв'ю російським ЗМІ видавали його за по-звірячому вбитого бандерівцями місцевого жителя.

4. «Рябий» — 33 роки, донеччанин. Знищив 1 терориста. Героїчно бився, прикриваючи відхід товаришів, отримав важке поранення. Виповз через болото до своїх. Зберіг особисту зброю. Помер у лікарні.

5. «Матвій» — 61 рік, військовий пенсіонер, колишній начальник прикордонної застави, майор у відставці. Прикриваючи відхід товаришів, завдав значної шкоди живій силі противника, затримавши просування бронетехніки. Загинув у бою.

У ході бою до сепаратистів неодноразово підвозилося підкріплення з Донецька. Кількість терористів було доведено до 300 осіб.

Була реальна можливість знищення всього угруповання при нанесенні удару з повітря або надсилання бронетехніки з боку сил АТО.

Однак, незважаючи на численні обіцянки надіслати БТРи, надіслати снайперів, вислати вертушки — за 4,5 години, поки йшов бій, цього зроблено не було.

Інформація про бійців батальйону «Донбас», що здалися в полон, не відповідає дійсності.

Бійці, яких, як ми вважали, могли захопити в полон, або загинули, або вийшли з оточення.

Інформація про загибель мирних громадян, нібито розстріляних бійцями батальйон «Донбас», — брехня.

Бравурні реляції про невідомі нам «героїчні перемоги народного ополчення ДНР» — брехня.

Правда:

Легкоозброєне громадянське ополчення жителів Донецької області — батальйон «Донбас», без будь-якої підтримки з боку держструктур, завдав значної шкоди озброєному до зубів підрозділу терористів, яке пройшло спецпідготовку.

Підсумки бою під Карлівкою 23 травня

Висновок

Починається громадянська війна (Прим. — ось ще коли Грішин почав затирати про «громадянську війну»! Тепер у нього все виправлено: «починається другий етап війни»). На території Донецької області йде масова мобілізація найманців в «армію ДНР», масово завозиться зброя, найманці з іноземних держав. Почалися масові звірства, полювання за сім'ями командирів підрозділів українського опору, каламутним потоком ллється брехлива пропаганда.

Якщо ми хочемо перемогти — ми повинні, як говорив кумир сепаратистів В.І. Ленін, «навчатися військовій справі справжнім чином». (Прим. Тепер і це виправлено: «як говорив класик радянського періоду…».)

Ми повинні бути готові пройти через кров, бруд, зраду.

Ми повинні побудувати нову армію, міліцію, СБУ.

Ми повинні побудувати нову державу — сучасну, потужну, що захищає своїх громадян у будь-якій точці планети.

За Україною — майбутнє.

Слава Україні!

Фото нижче: кавказці в Донецьку з російською зброєю і транспортом

Підсумки бою під Карлівкою 23 травня