Польська армія хоче придбати «Джавеліни» і «Геркулеси»

Польська армія хоче придбати «Джавеліни» і «Геркулеси»

Військово керівництво Польщі також має намір придбати 60 пускових установок Javelin з ракетами і п'ять транспортних літаків С-130Н Hercules

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Defense News, військове керівництво Польщі звернулося з офіційним запитом до США про придбання сучасних протитанкових комплексів Javelin, а також військово-транспортних літаків Hercules.

«Польща направила два запити Агентству оборонного співробітництва міноборони США щодо придбання переносних протитанкових ракетних комплексів FGM-148 Javelin, а також п'яти транспортних літаків С-130Н Hercules виробництва Lockheed Martin», — йдеться в повідомленні.

Також уточнюється, що польська сторона планує придбати 60 пускових установок та близько 185-ти ракет Javelin для Сил територіальної оборони країни.

Польська армія хоче придбати «Джавеліни» і «Геркулеси»

Нагадаємо, що на початку березня 2018 року Державний департамент США схвалив передачу Україні 37 протитанкових комплексів Javelin і 210 ракет до них на загальну суму близько 47 млн доларів. 22 травня 2018 року на одному з військових полігонів України провели випробування американських протитанкових ракетних комплексів Javelin. На полігоні були продемонстровані контрольні запуски по наземних цілях, які виконали українські військовослужбовці. Всі цілі були успішно вражені.