Президент України: «Починаємо будувати міст у Станиці Луганській»

Президент України: «Починаємо будувати міст у Станиці Луганській»

Президент України: «Починаємо будувати міст у Станиці Луганській»

Україна розпочинає відновлення зруйнованого мосту в Станиці Луганській – Володимир Зеленський

Представники окремих територій Луганській області України розібрали блокпост на підконтрольній їм частині зруйнованого мосту біля Станиці Луганської, тому Україна розпочинає відновлення переправи. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів.

«У нас є невеличкі перемоги, досягнення. Нарешті демонтували блокпост на окупованій частині у Станиці Луганській. Я вітаю нашу групу, яка займалася цим стратегічним пріоритетним питанням. Починаємо будувати міст у Станиці Луганській», – сказав Глава держави.

Відновлення мосту через річку Сіверський Донець в районі Станиці Луганської є частиною міжнародних зобов'язань України для покращення гуманітарної ситуації на лінії розмежування. 7 липня у рамках робочої поїздки Президент Володимир Зеленський відвідав Станицю Луганську й на понад півкілометра пройшов далі нульової позиції Збройних сил України вглиб зони розведення. Разом з Президентом Європейської ради Дональдом Туском Глава держави минув крайній пункт наших військових і дійшов до зруйнованого мосту, через який люди перетинають лінію розмежування.

Президент заявляв, що Україна готова швидко відновити міст одразу після того, як представники НЗФ розберуть власні укріплення.

Фото: сайт Президента України