На другому місяці «спеціальної операції» російські військові маркетологи нарешті схаменулися: після доставки на територію України танки made in russia одразу втрачають у ціні — від кількох мільйонів доларів за штуку (бронетехніки) до 4 гривень за кілограм оптом (за вагу чормету). Підрахувавши свої несподівані збитки від таких ринкових відносин, окупантській військторг знайшов вихід із фінансової кризи.
Росіяни вирішили поставляти нам на переробку більш дешеві моделі танків — Т-62 і навіть Т-55, які їм довелося виколупувати із загашників по всій необ’ятній. Не обійшлося і без маркетингової хитрості: по документах усі прострочені танки в місцях зберігання та консервації проходили відповідне регламентне обслуговування. У начальників складів навіть є всі відповідні документи!
Натомість, на відміну від паперу (який все стерпить), легендарне радянське залізяччя рухається в нашу сторону зі страшенним скреготом.
Насправді, наші воїні дуже розстроєні такою маркетинговою політикою рашистів. До цього захоплені новітні зразки «тракторних» заводів росії перекривали наші бойові втрати із 50%-вою маржою. Тобто на кожний десяток наших утрачених бронемашин (підбитих і захоплених) приходилося 15-17 трофейних (і боєздатних) російських танків — від звичних для нас Т-64 до модернізованих Т-72 і Т-80.
Оператор Панцерфауста, коли почув, що росіяни готуються повертати в стрій Т-62.
Тепер же українські поля заповнять кинуті морально застарілі «шістьдесятдвійки». Звісно, частину з них наші бійці додадуть до понад пів тисячі знищених танків. Те, що число анігільованих рашистських «сталевих колісниць» буде збільшуватися в геометричній прогресії, ніхто не сумнівається. І так, нові старі прострочені танки дозволять нам зекономити на ПТРК — джавелінах і енлавах — такі «бляшанки» легко пробиває навіть не лише РПГ, а й бронебійна куля із гарного стрілецького ствола.
Хочу закінчити ще на одній приємності, пов’язаної із доставкою для української армії російських танків з баз зберігання. На них із радістю очікують мобілізовані бійці старшого покоління, які ще застали Т-62 під час своєї служби і добре пам’ятають, як ними користуватися. На відміну від російських хіпстерів, що бачили ці легендарні машини хіба що в кіно.