Російський генштаб керуватиме міжнародними навчаннями «Центр-2019»

Російський генштаб керуватиме міжнародними навчаннями «Центр 2019»

У стратегічних навчаннях «Центр-2019», які пройдуть з 16 по 21 вересня, візьмуть участь понад 128 тисяч військових. Про нові навчання російської армії, які повинні насторожувати Україну, розповідав «Главком».

Навчаннями «Центр-2019» керуватиме начальник генштабу Росії Герасимов — той самий, що розробляв теорію гібридної війни та захоплення України. Основні дії відбудуться на російських полігонах: «Тоцький», «Донгуз», «Аданак», «Чебаркульский», «Юргінський», «Алейський», «Ашулук», «Сафакулево».

За уточненими даними від «РБК Україна», у навчаннях «Центр-2019» візьмуть участь представники Китаю, Пакистану, Киргизії, Індії, Казахстану, Таджикистану і Узбекистану. На полігонах країн-партнерів буде відпрацьована «боротьба з бойовиками».

З боку ЗС РФ будуть задіяні війська Центрального і Східного військових округів, Каспійської флотилії, повітряно-десантних військ і повітряно-космічних сил. Крім того, до навчальних дій залучать понад 20 тисяч одиниць озброєння і військової техніки, близько 600 літальних апаратів і до 15 кораблів і суден забезпечення.

23.08.2019