Російський міністр оборони попередив про комплекс заходів проти «напруженої обстановки»

Російський міністр оборони попередив про комплекс заходів проти «напруженої обстановки»

Про те, що військове відомство РФ вживатиме ряд заходів у зв'язку з напруженою обстановкою на західному стратегічному напрямку, Шойгу оголосив на засіданні колегії міністерства оборони Росії.

Міністр оборони РФ Шойгу повідомив, що воєнна-політична обстановка «характеризується посиленням військової присутності НАТО в Східній Європі, розгортанням системи ПРО США в Польщі та Румунії, розширенням військової співпраці альянсу з Фінляндією і Швецією». Як пише ТАСС, Шойгу пообіцяв: «Для нейтралізації виникаючих загроз ми реалізуємо комплекс заходів».

Перед початком засідання колегії МО РФ Шойгу оголосив, що на порядку денному — обговорення виконання планів діяльності Західного і Східного військових округів на 2019—2025 роки.

За словами Шойгу, на східному стратегічному напрямку військово-політична обстановка теж «продовжує ускладнюватися». «Дії США і їхніх союзників спрямовані на розширення свого впливу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, ослаблення позицій Росії і Китаю в Південно-Східній Азії", — сказав він.

22.08.2019