Росія хвалиться фейковою зброєю, але убиває реальною

Росія хвалиться фейковою зброєю, але убиває реальною

Світ уже не перший рік сміється зі зразків нового озброєння Росії, проте невгамовний Кремль продовжує регулярно демонструвати «вундервафлі». Як передає УНІАН, видання Business Insider вивчило три нових види російської зброї та зробило висновок: це просто брухт.

Фахівці перевірили гучні заяви Москви про бойових роботів та ракети з ядерними двигунами, які кремлівські мрійники називають не інакше, головні успіхи в розробці новітнього озброєння та диво-зброєю. Можливо, це буде для росіян відкриттям, але танк-безпілотник «Уран-9», активний камуфляж «Хижак» та ракети «Буревісник» ні на що не здатні.

Фейкова російська зброя

Із бойовим безпілотником «Уран-9», насправді, все просто: скільки Росія не вихвалялася його майбутніми успіхами в Сирії, врешті-решт і сама визнала несправжність демонстративного відео та абсолютну непрацездатність прототипу танка.

Російський активний камуфляж в стилі «Хижака» — дитинча компанії «Ростек». Спеціалісти-фантазери травили байки про матеріал-хамелеон, який миттєво змінює колір в залежності від зовнішніх умов. Натомість продемонстрували лише фото манекена в байкерскому шоломі і чомусь в амуніції хокеїста.

Особиста «вундервафля» Путіна — ракета «Буревісник» з ядерним двигуном — перетворилася на національну ганьбу. Оспіваний лідером РФ двигун не запустився жодного разу за майже чотири місяці випробувань 2017—2018 років.

Російська зброя на Донбасі

Кепкування з ворога добре піднімає дух, проте в Росії та її найманців на Донбасі є зброя, яка вбиває по-справжньому. Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ знову констатує численні порушення режиму припинення вогню та наявність біля лінії розмежування озброєння і техніки, які там не мало бути, відповідно до умов перемир'я. щоденні оперативні звіти СММ можна відслідковувати на сайті Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

15.08.2019