Росія назвала єдину умову повернення Криму

Росія назвала єдину умову повернення Криму

Після слів Президента України про безсумнівне майбутнє повернення півострова під юрисдикцію України, російський парламентар, заступник голови комітету з міжнародних справ Владімір Джабаров назвав єдину умову цього розвитку подій.

Російський депутат в коментарі пропагандистам Russia Today закликав не сприймати заяву Володимира Зеленського всерйоз, адже йому здається, що Крим «абсолютно випадково опинився у складі України». Продовжуючи демонструвати свої знання історії, сенатор із РФ передбачив, коли наші люди ні півострові повернуться додому.

Як не дивно, його прогноз збігається з побажаннями багатьох українців: Росія припинить своє існування, і тоді повернеться Крим. Упевнені, що тоді загалом в регіоні запанує довгоочікуваний політичний спокій.

Раніше Глава держави на зустрічі з українською громадою в Анкарі пообіцяв, що «настане день, коли Крим обов'язково повернеться в Україну і роз'єднані кримськотатарські родини зберуться за одним столом. І далі в його історії будуть тільки щасливі свята», — сказав Зеленський 7 серпня під час візиту до Туреччини.

08.08.2019