«Якщо росіянин любить Росію — він патріот»

«Якщо росіянин любить Росію   він патріот»

Якщо росіянин любить Росію — він патріот. Якщо українець любить Україну — він махровий бандерівський націоналіст.

Якщо росіянин каже «хохол» — він по-доброму іронізує над представником братнього народу. Якщо українець каже «москаль» — він виявляє цим свою націоналістичну, антиросійську сутність.

Якщо росіянин мітингує — він відстоює свої інтереси. Якщо українець мітингує — він відпрацьовує американські гроші, виплачені йому в антиросійських цілях.

Якщо російський президент спілкується з американським президентом — він налагоджує відносини між двома країнами. Якщо український президент спілкується з американським президентом — вони обоє плетуть антиросійську змову.

Якщо росіянин каже російською мовою — він просто росіянин. Якщо українець говорить українською мовою — він петлюрівець і бандера недобитий.

Якщо президент Росії декларує проросійські гасла — це нормальний президент. Якщо президент України декларує проукраїнські гасла — він проамериканський і антиросійський президент.

Якщо російський уряд не погоджується з українським урядом — воно відстоює національні інтереси. Якщо український уряд не погоджується з російським урядом — абарзєлі ваще.

Додати нічого.