Розвідка фіксує стрімке зростання російського угрупування в Криму

Розвідка фіксує стрімке зростання російського угрупування в Криму

Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України повідомляє про значне нарощування російської військової присутності на окупованому півострові. За словами представника ГУР Вадима Скібіцького, наразі в Криму перебуває 31,5 тисячі військовослужбовців ЗС РФ та додатково — ще 10-12 тисяч інших окупаційних формувань.

— Ми спостерігаємо нарощування російської військової присутності в Криму відразу після початку російської агресії та захоплення території півострова. — зазначив Вадим Скібіцький в етері телеканалу ATR. Він також повідомив, що, згідно з планами керівництва РФ, стрімке зростання угруповання окупантів буде продовжуватися, поки не досягне показників мілітарізації, що існували на території Криму за часів «Холодної війни».

Вадим Скібіцький розповів про всебічний контроль бойовиків у тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей з боку командування 8-ї армії ЗС РФ.

— Сьогодні 8-ма армія здійснює керівництво окупаційними військами. Це відбувається під контролем штабу Південного військового округу, генерального штабу і міністерства оборони РФ. Ми бачимо, як виконуються всі вказівки та накази, що надходять на територію окупованих районів із Південного військового округу, – зазначив Скібіцький.

Він додав, що воєнна розвідка України фіксує постійну присутність офіцерів та генералів з Південного військового округу на окупованій території України. Вони контролюють усі напрями діяльності угруповання російських окупаційних військ, починаючи від бойового застосування і закінчуючи повним логістичним забезпеченням, яке здійснюється з території Російської Федерації.

12.11.2019