Секретар РНБО: Інформаційний тероризм — частина гібридної агресії Росії

Секретар РНБО: Інформаційний тероризм — частина гібридної агресії Росії

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов назвав частиною гібридної агресії РФ проти України інформаційний тероризм. Коментуючи рішення РНБО про застосування персональних санкцій, Данілов зауважив, що Російська Федерація веде інформаційну війну проти України, а «п'ята колона» всередині нашої держави сприяє цьому.

За словами Секретаря РНБО України, рішення Ради було ухвалено шляхом письмового голосування, 17 членів із 19-ти проголосувати «за».

— Щодо законності санкцій — у нас немає жодних сумнівів, що все зроблено у рамках чинного законодавства, і дотримані усі необхідні процедури, — заявив Олексій Данілов. За його словами, санкції були прийняті з урахуванням Постанови Верховної Ради від 4 жовтня 2018 року. Пропозиції, обґрунтовані відповідними документами, були внесені також Службою безпеки України.

— Президент Володимир Зеленський є гарантом Конституції, і все відбувається у рамках законодавства і Конституції, — наголосив Секретар РНБО України.

Він підкреслив, що в даному випадку «мова не йде про свободу слова».

— Мова йде про інформаційний тероризм по відношенню до нашої країни, і ми не можемо цього допустити, — заявив Олексій Данілов, додавши, що проти України ведеться інформаційна війна, яка є частиною гібридної російської агресії.

За словами чиновника, підготовка документів до рішення РНБО України відповідними службами зайняла тривалий час: «Якщо хтось вважає, що це можна зробити за один день чи тиждень, то він глибоко помиляється», — сказав Олексій Мячеславович.

Відео

Підготував Олександр Козубенко