Селезньову важко дається українська мова?

Селезньову важко дається українська мова?

У мене була слабенька надія, що прес-секретарю РНБОУ Владиславу Селезньову просто важко дається українська мова (хоча це зовсім не вибачає тих, хто таке посміховисько призначив озвучувати інформацію).

Але сьогодні в ефірі 112-го все продемонстровано в повній красі, коли під час російськомовного блоку Селезньов розповідав про виплату премій за знищену військову техніку противника.

Цитата від людини, однією з професійних якостей якої має бути здатність чітко висловлюватися (додав сюди й відео, щоб була зрозуміла якість мови):

«Ці розрахунки, в даний час зроблені відповідні нарахування, проведені, але у відповідності з тією нормативною базою, яка діє на сьогоднішній день, всі виплати здійснюються в поточному місяці до 20 числа, тому весь необхідний комплект документів для виплати перших грошових винагород за знищену техніку, за успішне виконання завдань — зроблені. Гроші в бюджеті МО на ці цілі є, але ми очікуємо відповідних рішень і як тільки отримаємо команду, ці гроші будуть виплачені, причому з урахуванням того, що з боку української спільноти дуже великий інтерес до виплат таких серйозних винагород за виконання бойових завдань»