Співробітники ДСНС відновили 431 житловий будинок

Співробітники ДСНС відновили 431 житловий будинок

Лише за минулий тиждень особовий склад Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) відновив 13 будинків в зоні проведення Операція об'єднаних сил (ООС). Як повідомляє пресцентр ООС, всього з початку бойових дій на Донбасі відновлений 431 житловий будинок, пошкоджений артилерійськими обстрілами.

Піротехніки ДСНС упродовж тижня знешкодили 184 вибухонебезпечних предмета. Нагадаємо, що на початку серпня біля моста в Станиці Луганській сапери вилучили одразу 49 вибухонебезпечних предметів.

Підрозділи служби НС залучаються як до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, так і до забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в'їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

Рятувальниками в пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в'їзду-виїзду, за минулий тиждень було надано медичну та психологічну допомогу понад 1200 громадянам.

Цікаве на сайті

Про роботу саперів Повітряних Сил ЗС України, які знешкодили понад 125 тисяч боєприпасів у Калинівці, можна було прочитати у статті Олексія Тригуба.

11.08.2019