Спосіб життя моєї родини (Катерина)

Наша родина, батьки та я з молодшою сестрою, живемо у багатоповерховому будинку в двокімнатній квартирі з балконом.

Будинок знаходиться на вулиці Декабристів, по якій проїжджає багато автомобілів. Але вікна нашої квартири виходять у двір. У дворі дуже багато дерев та кущів. Їхнє листя у теплі місяці року дають нам чисте повітря.

Спосіб життя моєї родини (Катерина)

У нашій родині люблять чистоту і порядок. Три-чотири рази на тиждень ми разом прибираємо у своїх кімнатах. А щотижня робимо велике прибирання всіх приміщень. Головною «прибиральницею» в нас є мама, але їй допомагають усі. Іноді маленька сестра не може щось зробити сама, і я їй із задоволенням даю поради або допомагаю.

Ранок починається у нас о сьомій годині, коли ми збираємося до школи. Першими до ванної кімнати їдуть батько й мати, а потім піднімають з ліжок нас з Марією. Ми вмиваємося, чистимо зуби, робимо зачіску. На сніданок мама готує нам смачні бутерброди або каші.

У школу ми їздимо на автобусі, а повертаємося — пішки. Після школи батьки дають нам час трохи відпочити, потім ми з сестрою робимо уроки. Я готуюся до школи у дитячий кімнаті, а маленькій Марії мама чи тато допомагають писати та розв’язувати задачі в іншій кімнаті.

Удень ми гуляємо з подружками та друзями у дворі, а ввечері родиною часто дивимося розважальні програми або якісь фільми по телевізору.

Іноді, у вихідні, ми їздимо в київські музеї або гуляємо Васильковом. Наприклад, нещодавно відвідували Національний науково-природознавчий музей, а минулої суботи ходили на площу святкувати День міста. Майже щоліта всією сім’єю їздимо відпочивати на Чорне море. Цього року, крім того, в серпні я була в дитячому таборі під Києвом.

Батько і мати намагаються зробити так, щоб наша родина вела здоровий спосіб життя. Вони стежать за нашою гігієною та чистотою в оселі. Мама забороняє нам з сестрою їсти шкідливі продукти, яких повно в магазинах. Вона готує смачну і корисну їжу. Ми багато часу проводимо на свіжому повітрі.

Твір Катерини (на фото праворуч) для школи, вересень 2011 року