Цікаві факти про серіал «Стен проти сил зла»

Цікаві факти про серіал «Стен проти сил зла»

Американський телесеріал «Стен проти сил зла» (Stan Against Evil) у жанрі чорної комедії та жахів знімає для каналу IFC комік Даною Гоудом. Головні роді виконують Джон Макгінлі (Стен Міллер) та Джанет Верні (шериф Баррет).

Серіал вийшов у листопаді 2016 року, в жовтні 2018 — прем’єра третього сезону. Українською мовою серіал виходить на телеканалі AMC «Стен проти сил зла» в середу ввечері.

Цікаві факти про серіал

переклад / джерело

Серіал знімали в курортному містечку Літія-Спрінгз (Lithia Springs), передмісті Атланти, штат Джорджія. Місце, де знімалося кладовище, розташоване через вулицю від місця, де знімалася перша сцена телесеріалу «І мертві підуть…», а офіс шерифа Віллардз-Мілл — це те саме приміщення, де знімали офіс шерифа для серіалу «Дивні дива» (стартонув також у 2016 році).

Цікаві факти про серіал «Стен проти сил зла»

Кастинг на роль шерифа Баррет формально проводився, проте продюсери не приховували, що роль прописана спеціально під комедіантку Джанет Верні.

Сценарій кожного епізоду складав приблизно 12 сторінок. Знімання кожної серії загалом тривало близько трьох днів, проте сцени знімалися не в хронологічному порядку, а одразу всі, які відбувалися в певному місці. Це звична практика, коли потім, під час монтажу, події «розставляються» за порядком.

Цікаві факти про серіал «Стен проти сил зла»

Назва серіального містечка — «Млин Вілларда» (Віллардз-Мілл) може бути посиланням на ім’я Джона Вілларда — одного із чоловіків, що був страченим 1692 року за чаклунство під час «полювання на відьом» у Селемі. До речі, помічник шерифа Леон Дринквотер стверджував, що в Салемі було спалено багато відьом. Насправді жодна відьма чи чаклун на багатті не загинули — 19 було повішано, ще одна людина закатована під час дізнання.