Статус учасника бойових дій надаватиме Міністерство у справах ветеранів

Статус учасника бойових дій надаватиме Міністерство у справах ветеранів

Кабінет Міністрів передав Міністерству у справах ветеранів повноваження щодо розгляду матеріалів про надання або позбавлення статусу учасників бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі або інвалідності учасників АТО/ООС. Як повідомляє Украінформ, відповідну постанову ухвалено на засіданні уряду в середу, 21 серпня.

У пояснювальній записці до постанови зазначається, що її мета — «передача повноважень Міністерства соціальної політики та ліквідованої Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції до Міністерства у справах ветеранів України в частині замовлення виготовлення пільгових посвідчень, розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності осіб, які брали участь в АТО/ООС».

Нагадаємо, що в липні Уряд затвердив Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які визнані борцями за незалежність України у XX столітті. Також раніше у серпні Кабінет міністрів затвердив Положення про Єдиний державний реєстр ветеранів війни та доручив Мінветеранів забезпечити його створення.

Фото: Міністерство оборони України

22.08.2019