Сирійські повстанці знищили групу російських спецпризначенців

Сирійські повстанці знищили групу російських спецпризначенців

Сирійські бійці «Національний фронт визволення» (який, до речі, підтримує Туреччина) повідомили про знищення кількох російських військовослужбовців підрозділу спеціального призначення.

Як повідомляє арабське видання Al-Masdar (AMN) з посиланням на «Національний фронт визволення», російські спецпризначенці потрапили в засідку в провінції Ідліб при спробі перейти через лінію зіткнення.

У заяві не вказується кількість убитих та поранених біля міста Аджаз росіян, але в соціальних мережах сирійські опозиціонери повідомляють, що невдала спроба інфільтрації закінчилася смертю для дев'ятьох «миротворців».

Російські ЗМІ з посиланням на військово-дипломатичні джерела повідомляють, що в Сирії убиті троє офіцерів, кілька отримали поранення. Мова, начебто, йде про «миротворців» зі спецпідрозділів МО РФ.

Напередодні російські пропагандистські ресурси активно розповсюджували повідомлення про операцію Головного управління (колишній ГРУ) міноборони РФ на півдні провінції Ідліб. Згідно з їхньою інформацією, «група елітних бійців» знищила три опорних пункти бригади повстанців «Соколи Леванта».

Нагадаємо, що активні бойові дії в Сирії між урядовими військами президента Башара аль-Асада та повстанцями і так званою «помірною опозицією» почалися в 2011 році. Обидві сторони повідомляли про участь у війні російських найманців та військовиків спеціальних підрозділів – Москва спростовувала таку інформацію. Одне зі свіжих свідчень опубліковане Reuters 18 липня. Інформаційне агентство говорило про участь у боях не лише російських спецпідрозділів, але й сухопутних військ.

Фото: AFP/Delil Souleiman