Телесеріал «Третя зміна»

Телесеріал «Третя зміна»

«Третя зміна» (Third Watch) — американський драматичний телесеріал каналу NBC, прем'єра якого відбулася у 1999—2005 роках. Шість сезонів (132 епізоди) телешоу створені Джоном Веллсом, автором популярної медичної драми NBC «Швидка допомога», та Едвардом Алленом Бернером, колишнім співробітником поліції.

Серіал «Третя зміна», дія якого відбувається в Нью-Йорку, розповідав про службу та життя співробітників вигаданого відділу поліції, пожежників та медиків «швидкої» (парамедиків), які працюють у «третю зміну» — з трьох до одинадцяти годин вечора.

Телесеріал «Третя зміна»

Протягом усього прем'єрного показу серіал «Третя зміна» не піднімався на перші місця в рейтингах телешоу, проте збирав стабільну аудиторію. Останній сезон в Америці щотижня переглядало трохи більше 9 млн глядачів.

Після терористичних нападів 11 вересня 2001 року в серіалі вийшов епізод 3.01 In Their Own Words (15.10.2001), який складається з інтерв'ю справжніх поліціантів, пожежників та парамедиків Нью-Йорка, які розповідають про теракти та рятування людей. Цей епізод нагороджений премією Пібоді.

«Премія Пібоді» (Премія імені Джорджа Фостера Пібоді) — щорічна міжнародна премія за видатний вклад у галузі масмедіа (радіо, телебачення та інтернет-ЗМІ).

Third Watch: In Their Own Words (NBC) на сайті Премії Пібоді

Епізод 3.01 на сайті IMDb

29 квітня 2009 року для підвищення рейтингів випущений епізод-кросовер із серіалом «Швидка допомога» (3.20, «Unleashed»): у пошуках своєї небоги Сьюзі до Нью-Йорку приїжджає лікар Сьюзан Льюїс.

Телесеріал «Третя зміна»

Розповідь про кросовер

Епізод 3.20 на сайті IMDb

З першого по п'ятий сезон серіал виходив у понеділок, проте у 2004 році під час показу п'ятого сезону таймслот був перенесений з понеділка на п'ятницю.