У сфері оборони Україна братиме приклад з Ізраїлю

У сфері оборони Україна братиме приклад з Ізраїлю

Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу заявив, що Україна братиме до уваги досвід Ізраїлю у сферах безпеки та оборони країни.

Глава держави наголосив, що питання війни та безпеки, на яких Ізраїль знається краще за інших, стали першими у порядку денному його переговорів з Біньяміном Нетаньягу. «Нам, як державі, є чого вчитися в Ізраїлю, особливо у питаннях безпеки та оборони. І ми обов'язково це робитимемо», — підкреслив український Президент.

Володимир Зеленський подякував ізраїльським партнерам за незмінну підтримку територіальної цілісності України та стійку позицію щодо війни на сході нашої держави й анексії Криму.

Після переговорів представники урядів у присутності керівників держав підписали низку важливих документів – меморандумів та спільних угод. Серед іншого, Україна й Ізраїль, між якими запроваджено безвізовий режим, домовилися остаточно вирішити проблему масових відмов українським громадянам у перетині ізраїльського кордону.

Як повідомив Президент України, «останнім часом наші держави активно співпрацюють і в міграційній сфері. Йдеться про численні відмови громадянам України на в'їзд до Ізраїлю. Ми домовилися остаточно вирішити цю проблему», – заявив Глава держави.

Володимир Зеленський також наголосив, що «громадяни обох держав повинні максимально користуватися перевагами безвізового режиму, а українські громадяни не повинні тисячами затримуватися на кордоні Ізраїлю».

Фото: сайт Президента України

19.08.2019