В Україні пройдуть масштабні навчання Rapid Trident

В Україні пройдуть масштабні навчання Rapid Trident

На навчання Rapid Trident в Україну приїдуть військові з 14 країн

У спільних командно-штабних навчаннях із залученням військ Rapid Trident-2019 візьмуть участь 3,7 тис. військовослужбовців із 14 країн НАТО та партнерів. Як повідомляє Укрінформ з посиланням на Командування Сухопутних військ США в Європі, навчання пройдуть 13-28 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, повідомили власному кореспондентові Укрінформу у командуванні Сухопутних військ США в Європі (U.S. Army Europe).

«У навчаннях візьмуть участь близько 3700 військовослужбовців із 14 країн союзників та партнерів, включаючи майже 375 американських військових та представників цивільного персоналу», — повідомили у Командуванні Сухопутних військ США в Європі.

Американська компонента буде представлена на Rapid Trident особовим складом 101-ї аеромобільної дивізії, Національної гвардії Каліфорнії, 7-м навчальним командуванням Сухопутних військ, а також Командуванням спеціальних операцій в Європі.

Як наголошується, навчання Rapid Trident мають на меті сприяти подальшій модернізації оборонного сектору України за стандартами США і НАТО, а також зміцненню регіональної безпеки та міжнародної інтеграції.

28.08.2019