Вандали облили фарбою пам’ятник захисникам України

Вандали облили фарбою пам’ятник захисникам України

У Житомирській області поліція відкрила кримінальне провадження проти вандалів, які на День Незалежності облили червоною фарбою пам'ятник захисникам України у військовому містечку селища Озерне.

Як повідомляє УНІАН, за інформацією від поліції Житомирської області, в ніч на 24 серпня невідомі облили фарбою пам'ятник Героям АТО, встановлений в смт Озерне Житомирського району.

Цей пам'ятник відкрили 23 серпня — на День прапора. Зранку 24 серпня місцеві жителі виявили, що скульптуру Покровської Божої Матері, яка є частиною пам'ятника захисникам України і символізує оберіг для вояків, облили червоною фарбою.

Вандали облили фарбою пам’ятник захисникам України

На місці працювала слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції. Нині триває подальше встановлення всіх обставин. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація події — за ч. 1 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Вчинення такого правопорушення карається стягненням штрафів або позбавленням волі терміном до 3 років.

27.08.2019