Вічна пам'ять

Вічна память

Італійська кампанія почалася з повалення режиму Муссоліні та тривала протягом довгих і жорстоких 20 місячці 1943—1945 років. Фото Карла Міданса: американські солдати оглядають німецьку бронетехніку, виведену з ладу під час руху на Рим.

Вічна память

Солдат із США спить на купі каменів. Під час Італійської кампанії (1943—1945 рр.) загинули десятки тисяч солдатів з обох боків, постраждало багато мирного населення.

Італійська кампанія (1943–1945) — військова кампанія збройних сил США, Великої Британії і їхніх союзників проти військ Німеччини і Італії під час Другої світової війни з метою розгрому і виведення Італії з війни та захоплення її території. Кампанія почалася в липні 1943 року, із вторгнення на Сицилію, кінцем воєнних дій вважається капітуляція німецьких військ у північній Італії в травні 1945 року. (Вікіпедія)

Вічна память

На цьому фото (© Carmine Flamminio) маленька підійшла до хреста над могилою американського солдата на італійському цвинтарі. Але нехай буде царствіє небесне всім, кого згадують цими днями.