Військові прокурори повернули квартиру службову квартиру Міністерства оборони

Військові прокурори повернули квартиру службову квартиру Міністерства оборони

Житомирські прокурори повернули двокімнатну квартиру у власність державі. Фото: кадр із випуску новин Житомирського телеканалу СК1

Військова прокуратура Житомирського гарнізону повернули у власність Міністерства оборони Україну двокімнатну квартиру, яку у 2015 році незаконно приватизував військовослужбовець однієї з місцевих частин.

— Є певний порядок, за ким військовослужбовці мають законне право отримати та приватизувати в подальшому житло, — пояснив телеканалу СК1 перший заступник військового прокурора Житомирського гарнізону Олексій Рихлюк. — Однак у відповідності до вимог Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» забороняється приватизувати житло, яке є службовим.

Військовослужбовець, маючи лише рішення виконавчого комітету, заволодів квартирою.

— Дозволу начальника КЕЧ, начальника гарнізону та командира військової частини щодо «розприватизації» цього майна не було, — розповів Олексій Рихлюк. — У зв'язку з порушенням порядку заявлено позов до суду.

Житомирський суд скасував свідоцтво на право власності, а житло повернули державі.

— На даний час є рішення суду, яке в подальшому буде виконано, — говорить заступник військового прокурора Житомирщини. — Хтось із військовослужбовців зможе отримати службове житло та заселитися в нього — це двокімнатна квартира в одному із міст обласного значення.

Підготував: Олександр Козубенко