Військовий прокурор повідомив про ретельне розслідування Іловайської трагедії

Військовий прокурор повідомив про ретельне розслідування Іловайської трагедії

Новий військовий прокурор Віктор Чумак анонсував нове розслідування причин Іловайської трагедії в зоні проведення антитерористичної операції на Донеччині 2014 року. Як повідомляє УНІАН, про це він заявив в ефірі токшоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Іловайська трагедія і все, що відбувалося тоді в Іловайську, буде розслідувано і буде розслідувано дуже ретельно. Політики можуть одразу давати оцінки, це зрада чи інше. У прокурора немає такого права і тому кваліфікація того, що там відбулося, буде і вона буде відповідати кримінальному та кримінально-процесуальному законодавству», – сказав Віктор Чумак.

Нагадаємо, що наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під містом Іловайськ Донецької області. Російські військові, які вдерлися на територію України, обстріляли «зелений коридор», що їм за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, загинули 366 українських воїнів, 249 було поранено, 128 взято в полон та 158 зникли безвісти.